Hakkımızda

logo2

1991 yılında kurulan Nebier Elektrik Motor  Bobinaj Malzemeleri Ltd. Şti. her türlü motor bobinaj malzemeleri satışı konusunda hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bugüne  mutlak müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Sektöründeki yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kendini sürekli yenileyen firmamız bu konuda  da müşterilerinin haklı takdirini kazanmıştır.

Nebier Elektrik Motor  Bobinaj Malzemeleri Ltd. Şti. müşteri memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle kurumsal çalışma alt yapısını, hizmet ve ürün kalitesi, zamanında tedarik ve satış  sonrası takip ile sürekli büyümek ve gelişmek misyonu üzerine  konumlandırmıştır.

Merkez ofisi İstanbul- Karaköy de faaliyet gösteren firmamızın ayrıca İkitelli Marmara Sanayi sitesinde  ürün ve malzemelerin talep edilen ölçülerde ebatlanması ve stoklanmasının yapıldığı   1000 m2 lik bir kapalı alanı mevcuttur.

1991 yılından bu yana elde ettiği memnun müşteri portföy ve referansları ile istikrarlı büyümesini sürdüren firmamız Nebier Elektrik Motor  Bobinaj Malzemeleri Ltd. Şti. bundan böyle de aynı kurumsal ilkeler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ve  çalışmalarına devam edecektir.